Hypotéka na koupi nemovitosti online

Převod hypotéky online

Žádost je nezávazná. Můžete si ji uložit a kdykoliv se k ní vrátit.
Po celou dobu vám bude k dispozici online hypoteční specialista.

01_hc_ico_15_min.svg

Vyplníte online žádost za 15 minut.

01_hc_ico_arrow.svg
01_hc_ico_call.svg

Kontaktuje vás online hypoteční specialista a provede vás sjednáním hypotéky.

01_hc_ico_arrow.svg
01_hc_ico_document.svg

Dodáte online všechny potřebné dokumenty.

01_hc_ico_arrow.svg
01_hc_ico_48h.svg

Vyhodnotíme do 48 hodin, zda hypotéku získáte.

01_hc_ico_arrow.svg
01_hc_ico_car.svg

Podepíšete smlouvu u nás na pobočce nebo dorazíme za vámi domů či do práce.

!
!
+420 |
!
| @
!

Registrace se nezdařila

Prohlášení o seznámení se Zásadami zpracování osobních údajů v České spořitelně

Potvrzením tohoto dokumentu potvrzujete, že jsme Vás seznámili s tím, jak v České spořitelně zpracováváme Vaše osobní údaje (včetně rodného čísla a dalších důvěrných informací) (dále také společně „Informace o Vás“). Potvrzujete, že znáte obsah našich Zásad zpracování osobních údajů v České spořitelně, které zpracovávání osobních údajů u nás popisují.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Potvrzením tohoto dokumentu souhlasíte s tím, abychom Informace o Vás zpracovávali pro tyto účely:

Marketingové činnosti

Informace o Vás budeme zpracovávat pro marketingové účely, tedy pro činnosti zahrnující vyhodnocování klientských dat, včetně jejich profilování, za účelem zvyšování kvality, komplexnosti a optimalizace našich služeb apod., jakož i zasílání aktuálních informací a nabídek produktů a služeb poskytovaných námi a členy Skupiny Banky (tak jak jsou definováni níže).

Informace o Vás budeme předávat členům Skupiny Banky, kteří je budou oprávněni zpracovávat za stejným účelem a za stejných podmínek, jako je uvedeno v tomto bodě.

S nabídkou produktů a služeb Vás můžeme my nebo členové Skupiny Banky oslovit prostřednictvím:

Aplikace elektronického bankovnictví SERVIS 24 Telefon Bankomat SERVIS 24 Telebanking SMS E-mail SERVIS 24 GSM Banking Dopis Výpis z účtu

Skupina Banky zahrnuje tyto společnosti: Česká spořitelna, a.s. (IČO: 45244782), Česká spořitelna – penzijní společnost, a.s. (IČO: 61672033), Energie ČS, a.s. (IČO: 24256692), Erste Leasing, a.s. (IČO: 16325460), Erste Grantika Advisory, a.s. (IČO: 25597001), Factoring České spořitelny, a.s. (IČO: 25629352), MOPET CZ a.s. (IČO: 24759023), Realitní společnost České spořitelny, a.s. (IČO: 26747294), REICO investiční společnost České spořitelny, a.s. (IČO: 27567117), Stavební spořitelna České spořitelny, a.s. (IČO: 60197609), sAutoleasing, a.s. (IČO: 27089444), VĚRNOSTNÍ PROGRAM IBOD, a.s. (IČO: 01818121), Investičníweb s.r.o. (IČO: 25738607), Erste Asset Management GmbH (IČO: 04107128), Erste Group Bank AG (FN 33209m).

Na základě tohoto souhlasu budeme zpracovávat Vaše identifikační údaje, kontaktní údaje, údaje o Vaší bonitě a důvěryhodnosti, údaje o využívání našich služeb (blíže viz Zásady zpracování osobních údajů v České spořitelně) a další údaje využitelné pro marketing (např. sociodemografická data, geolokační údaje, informace z internetového prohlížeče, který používáte).

Tento souhlas nám poskytujete na dobu 10 let. V případě, že jsme spolu uzavřeli nebo uzavřeme smlouvu nebo více smluv, platí Váš souhlas po dobu trvání našeho smluvního vztahu a dále po dobu dalších 10 let.

Nefinanční služby našich partnerů

Pokud využijete naše finanční poradenství za účelem optimalizace Vašich výdajů, Informace o Vás poskytneme našim partnerům: Energie ČS, a.s. (IČO: 24256692) a M & M reality holding a. s. (IČO: 27487768), kteří s námi spolupracují při optimalizaci nakládání s finančními prostředky našich klientů a kteří Vám proto mohou nabídnout své služby a produkty za zvýhodněné ceny.

Na základě tohoto souhlasu budeme předávat Vaše identifikační údaje, kontaktní údaje, údaje o Vaší bonitě a důvěryhodnosti a údaje o využívání našich služeb (blíže viz Zásady zpracování osobních údajů v České spořitelně).

Tento souhlas nám udělujete na dobu využívání našeho finančního poradenství.

Posuzování rizik v rámci Skupiny Banky

Informace o Vás budeme předávat členům Skupiny Banky v rozsahu nezbytném pro posuzování a prověřování rizik obchodů mezi Vámi a členy Skupiny Banky nad rámec vyžadovaný právními předpisy. Na základě tohoto souhlasu budeme předávat Vaše identifikační údaje, kontaktní údaje a údaje o Vaší bonitě a důvěryhodnosti (blíže viz Zásady zpracování osobních údajů v České spořitelně). Tento souhlas nám udělujete na dobu využívání produktů a služeb Skupiny Banky a následujících 10 let poté.

Vzájemné informování oprávněných uživatelů Bankovního registru klientských informací a Nebankovního registru klientských informací

Informace o Vás budeme zpracovávat způsobem, v rozsahu a za podmínek uvedených v dokumentu Informační memorandum Bankovního registru klientských informací a Nebankovního registru klientských informací, se kterým jsme Vás seznámili a jehož obsah znáte a rozumíte mu. Aktuální znění tohoto memoranda je veřejně dostupné v našich obchodních místech, na informační lince klientského centra provozovatelů registrů a na internetových stránkách www.csas.cz a www.cbcb.cz. Účelem zpracování Informací o Vás v těchto registrech je vzájemné informování oprávněných uživatelů Bankovního registru klientských informací a Nebankovního registru klientských informací pro potřeby posouzení Vaší důvěryhodnosti, schopnosti plnit závazky a platební morálky, a to i opakovaně. Na základě tohoto souhlasu budeme předávat Vaše identifikační údaje, kontaktní údaje a údaje o Vaší bonitě a důvěryhodnosti (blíže viz Zásady zpracování osobních údajů v České spořitelně). Tento souhlas nám poskytujete na dobu 1 roku od jeho udělení. V případě, že jsme spolu uzavřeli nebo uzavřeme smlouvu nebo více smluv, platí Váš souhlas po dobu trvání smluvního vztahu a dále po dobu dalších 4 let od splnění nebo jiného zániku všech Vašich finančních závazků vůči nám. Váš souhlas je dobrovolný a můžete jej kdykoliv zcela nebo zčásti odvolat. V případě odvolání souhlasu Vaše osobní údaje nebudeme nadále zpracovávat pro účel, ke kterému jste nám poskytl svůj souhlas. Vaše osobní údaje uvedené v Zásadách zpracování osobních údajů v České spořitelně však budeme moci nadále zpracovávat pro účely, ke kterým podle zákona nepotřebujeme Váš souhlas. Tyto účely naleznete v Zásadách zpracování osobních údajů v České spořitelně.

Pokud máte jakýkoli dotaz, rádi Vám ho zodpovíme na naší bezplatné infolince 800 207 207 nebo v kterékoli pobočce.

Podmínky žádosti

checked

jste plně svéprávná osoba starší 18 let

checked

máte trvalý zdroj přijmu

checked

nejste ve zkušební době nebo výpovědní lhůtě

Přihlášení do žádosti on-line hypotéky

+420 |

Potřebujete poradit?

Neztrácejte čas a nechte nám na sebe kontakt.
Zavoláme vám a probereme vše kolem hypotéky osobně a nezávazně.