Hypotéka online

Převod hypotéky online

Žádost je nezávazná. Můžete si ji uložit a kdykoliv se k ní vrátit.
Po celou dobu vám bude k dispozici online hypoteční specialista.

01_hc_ico_15_min.svg

Vyplníte online žádost za 15 minut.

01_hc_ico_arrow.svg
01_hc_ico_call.svg

Kontaktuje vás online hypoteční specialista a provede vás sjednáním hypotéky.

01_hc_ico_arrow.svg
01_hc_ico_document.svg

Dodáte online všechny potřebné dokumenty.

01_hc_ico_arrow.svg
01_hc_ico_48h.svg

Vyhodnotíme do 48 hodin, zda hypotéku získáte.

01_hc_ico_arrow.svg
01_hc_ico_car.svg

Podepíšete smlouvu u nás na pobočce nebo dorazíme za vámi domů či do práce.

Založení nové online žádosti

Chcete dokončit rozpracovanou online žádost? Přihlaste se.
!
!
+420 |
!
| @
!

Registrace se nezdařila

Prohlášení o seznámení se Zásadami zpracování osobních údajů v České spořitelně

Potvrzením tohoto dokumentu potvrzujete, že jsme Vás seznámili s tím, jak v České spořitelně zpracováváme Vaše osobní údaje (včetně rodného čísla a dalších důvěrných informací) (dále také společně „Informace o Vás“). Potvrzujete, že znáte obsah našich Zásad zpracování osobních údajů v České spořitelně, které zpracovávání osobních údajů u nás popisují.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Potvrzením tohoto dokumentu souhlasíte s tím, abychom Informace o Vás zpracovávali pro tyto účely:

Marketingové činnosti

Informace o Vás budeme zpracovávat pro marketingové účely, tedy pro činnosti zahrnující vyhodnocování klientských dat, včetně jejich profilování, za účelem zvyšování kvality, komplexnosti a optimalizace našich služeb apod., jakož i zasílání aktuálních informací a nabídek produktů a služeb poskytovaných námi a členy Skupiny Banky (tak jak jsou definováni níže).

Informace o Vás budeme předávat členům Skupiny Banky, kteří je budou oprávněni zpracovávat za stejným účelem a za stejných podmínek, jako je uvedeno v tomto bodě.

S nabídkou produktů a služeb Vás můžeme my nebo členové Skupiny Banky oslovit prostřednictvím:

Aplikace elektronického bankovnictví SERVIS 24 Telefon Bankomat
SERVIS 24 Telebanking SMS E-mail
SERVIS 24 GSM Banking Dopis Výpis z účtu

Skupina Banky zahrnuje tyto společnosti: Česká spořitelna, a.s. (IČO: 45244782), Česká spořitelna – penzijní společnost, a.s. (IČO: 61672033), Energie ČS, a.s. (IČO: 24256692), Erste Leasing, a.s. (IČO: 16325460), Erste Grantika Advisory, a.s. (IČO: 25597001), Factoring České spořitelny, a.s. (IČO: 25629352), MOPET CZ a.s. (IČO: 24759023), Realitní společnost České spořitelny, a.s. (IČO: 26747294), REICO investiční společnost České spořitelny, a.s. (IČO: 27567117), Stavební spořitelna České spořitelny, a.s. (IČO: 60197609), sAutoleasing, a.s. (IČO: 27089444), VĚRNOSTNÍ PROGRAM IBOD, a.s. (IČO: 01818121), Investičníweb s.r.o. (IČO: 25738607), Erste Asset Management GmbH, Am Belvedere 1, A-1100 Vídeň, Rakouská republika (FN 102018b), Erste Group Bank AG, Am Belvedere 1, A-1100 Vídeň, Rakouská republika (FN 33209m).

Na základě tohoto souhlasu budeme zpracovávat Vaše identifikační údaje, kontaktní údaje, údaje o Vaší bonitě a důvěryhodnosti, údaje o využívání našich služeb (blíže viz Zásady zpracování osobních údajů v České spořitelně) a další údaje využitelné pro marketing (např. sociodemografická data, geolokační údaje, informace z internetového prohlížeče, který používáte).

Tento souhlas nám poskytujete na dobu 10 let. V případě, že jsme spolu uzavřeli nebo uzavřeme smlouvu nebo více smluv, platí Váš souhlas po dobu trvání našeho smluvního vztahu a dále po dobu dalších 10 let.

Nefinanční služby našich partnerů

Pokud využijete naše finanční poradenství za účelem optimalizace Vašich výdajů, Informace o Vás poskytneme našim partnerům: Energie ČS, a.s. (IČO: 24256692), kteří s námi spolupracují při optimalizaci nakládání s finančními prostředky našich klientů a kteří Vám proto mohou nabídnout své služby a produkty za zvýhodněné ceny.

Na základě tohoto souhlasu budeme předávat Vaše identifikační údaje, kontaktní údaje, údaje o Vaší bonitě a důvěryhodnosti a údaje o využívání našich služeb (blíže viz Zásady zpracování osobních údajů v České spořitelně).

Tento souhlas nám udělujete na dobu využívání našeho finančního poradenství.

Posuzování rizik v rámci Skupiny Banky

Informace o Vás budeme předávat členům Skupiny Banky v rozsahu nezbytném pro posuzování a prověřování rizik obchodů mezi Vámi a členy Skupiny Banky nad rámec vyžadovaný právními předpisy.

Na základě tohoto souhlasu budeme předávat Vaše identifikační údaje, kontaktní údaje a údaje o Vaší bonitě a důvěryhodnosti (blíže viz Zásady zpracování osobních údajů v České spořitelně).

Tento souhlas nám udělujete na dobu využívání produktů a služeb Skupiny Banky a následujících 10 let poté.

Vzájemné informování oprávněných uživatelů Bankovního registru klientských informací a Nebankovního registru klientských informací

Informace o Vás budeme zpracovávat způsobem, v rozsahu a za podmínek uvedených v dokumentu Informační memorandum Bankovního registru klientských informací a Nebankovního registru klientských informací, se kterým jsme Vás seznámili a jehož obsah znáte a rozumíte mu. Aktuální znění tohoto memoranda je veřejně dostupné v našich obchodních místech, na informační lince klientského centra provozovatelů registrů a na internetových stránkách www.csas.cz a www.cbcb.cz. Účelem zpracování Informací o Vás v těchto registrech je vzájemné informování oprávněných uživatelů Bankovního registru klientských informací a Nebankovního registru klientských informací pro potřeby posouzení Vaší důvěryhodnosti, schopnosti plnit závazky a platební morálky, a to i opakovaně.

Na základě tohoto souhlasu budeme předávat Vaše identifikační údaje, kontaktní údaje a údaje o Vaší bonitě a důvěryhodnosti (blíže viz Zásady zpracování osobních údajů v České spořitelně).

Tento souhlas nám poskytujete na dobu 1 roku od jeho udělení. V případě, že jsme spolu uzavřeli nebo uzavřeme smlouvu nebo více smluv, platí Váš souhlas po dobu trvání smluvního vztahu a dále po dobu dalších 4 let od splnění nebo jiného zániku všech Vašich finančních závazků vůči nám.

Váš souhlas je dobrovolný a můžete jej kdykoliv zcela nebo zčásti odvolat. V případě odvolání souhlasu Vaše osobní údaje nebudeme nadále zpracovávat pro účel, ke kterému jste nám poskytl svůj souhlas. Vaše osobní údaje uvedené v Zásadách zpracování osobních údajů v České spořitelně však budeme moci nadále zpracovávat pro účely, ke kterým podle zákona nepotřebujeme Váš souhlas. Tyto účely naleznete v Zásadách zpracování osobních údajů v České spořitelně.

Pokud máte jakýkoli dotaz, rádi Vám ho zodpovíme na naší bezplatné infolince 800 207 207 nebo v kterékoli pobočce.

Podmínky žádosti

checked

jste plně svéprávná osoba starší 18 let

checked

máte trvalý zdroj přijmu

checked

nejste ve zkušební době nebo výpovědní lhůtě

Dokončení žádosti

Do žádosti se vrátíte zadáním Vašeho telefonu a kódu, který jsme Vám poslali v příslušném e-mailu.

+420 |

Potřebujete poradit?

Neztrácejte čas a nechte nám na sebe kontakt.
Zavoláme vám a probereme vše kolem hypotéky osobně a nezávazně.